Naši partneři

Proč nás naši klienti považují za skutečné jedničky na našem trhu? Jelikož máme znalosti a zkušenosti. Stejně tak je to díky tomu, že spolupracujeme s těmi nejlepšími. Je to nejenom dobře odvedená práce, ale i použití těch nejlepších výrobků od skutečně špičkových dodavatelů. To vše jsou naši partneři, které vybíráme především podle toho, nakolik dokážou splnit i naše kvalitativní, stejně jako další požadavky.

Spolupráce s velkými hráči na trhu

Naše partnery vybíráme podle toho, zda skutečně dokážou vyjít vstříc našim požadavkům a zda dokážou dodat vše, co od nich potřebujeme. I díky tomu dnes spolupracujeme s těmi největšími hráči na našem trhu. Díky tomu dokážeme zrealizovat téměř jakoukoliv zakázku s jistotou použití toho nejlepšího sortimentu, který se na našem trhu nabízí.

Hledáme tu nejlepší kvalitu

I díky tomu máme navázánu spolupráci s partnery, které patří mezi jedničky třeba v oblasti sanitární keramiky, stejně jako koupelnového vybavení. Jsou to ale třeba i keramické obklady a dlažba, kterou bereme od těch největších. Máme navázánu spolupráci se společnostmi, které cílí také na unikátní design, stejně jako mohou nabídnout jistotu české výroby. I to je jedna ze zásad, na kterou se při uzavírání partnerství chceme zaměřovat.

Ti nejlepší pro naše zaměstnance

Nejsou to jenom špičkové produkty, které následně dodáváme vám, jako našim zákazníkům. Chceme také, aby měli špičkové vybavení a pomůcky i naši zaměstnanci. I proto spolupracujeme se společnostmi, které nabídnou špičkové pomůcky, nářadí, ale třeba také ta nejlepší lepidla na světě. I to je důvodem, proč jste to právě vy, kdo se na naši práci může skutečně dokonale spolehnout.

Vám jako zákazníkům samozřejmě nabídneme jistoty spojené s tím, že díky našemu partnerství máte možnost vybrat si z takových prvků, které vám budou vyhovovat kvalitou, designem, ale třeba i cenou. To vše díky tomu, že počet našich partnerů a tedy i výběr neustále roste.

 • JIKA

  Český výrobce a prodejce sanitární keramiky a koupelnového vybavení

 • RAKO

  Výroba keramických obkladů a dlažeb bytové keramiky RAKO.

 • INTEDOOR

  Koupelnový nábytek největšího českého výrobce. Bohatý výběr designů, povrchových úprav nábytku a příslušenství do Vaší koupelny.

 • HENKEL

  Henkel lepidla pro řemeslníky a spotřebitele. Nabídka lepidel skupiny Henkel pokrývá prakticky veškeré potřeby spotřebitelů. Henkel prodává svá lepidla ve více než 125 zemích světa!

 • OPOCZNO

  Značka OPOCZNO tvoří a inspiruje jedinečné a nadčasové kolekce dlaždic a obkladů již více jak 125 let.

 • NOVASERVIS

  České vodovodní baterie a koupelnové doplňky s prodlouženou zárukou. Bezkonkurenční výběr a servis tradiční české značky.

 • PAFFONI

  Již od založení v roce 1953 jsou hodnoty rodinné italské firmy Paffoni stejné = luxusní vodovodní baterie.

 • PARADYZ

  Ceramika Paradyż - keramické obkladačky, dlažba, slinutá dlažba, kabřinec

 • TEIKO

  TEiKO spol. s r.o. - vany, sprchové kouty, masážní systémy

Instalační materiál

Vybavení koupelen

Topenářský materiál

.