O nás

Naše společnost Hofmanstav s.r.o. není na trhu rozhodně žádným nováčkem. Vznikli jsme již v roce 1992, kdy jsme v několika následujících letech byli jednou z hlavních firem, které se hlavně na Plzeňsku zabývali službami, kam patřili především modernizace a rekonstrukce interiérů. V rámci daných poskytovaných služeb jsme si hned na počátku našeho byznysu získali celou řadu spokojených zákazníků. To byl základ prvotního rozvoje naší firmy, jejíž služby už dávno nenabízíme jenom v našem domovském regionu, ale nabízíme je napříč celou Českou republikou. I to je ukázka toho, jak jsme sami dokázali vyrůst a jak jsme v roce 1992 započali tradici, která trvá dodnes. A jak všichni v naší firmě věříme, ještě dlouho trvat bude.

Proč si zvolit právě naši společnost?

Ona jistota zkušeností a také tradice rozhodně není jediným důvodem, proč si zvolit právě naši firmu. Máme jasné standardy, které jsou spojeny s přístupem, který je na našem trhu v mnoha směrech unikátní. Naším cílem je spokojený klient, proto garantujeme solidní jednání, stejně jako jistotu závazného dodržování termínů. Co řekneme, to u nás skutečně platí.

Naše slovo platí i v oblastech cenové nabídky. Ta není zatížena jakoukoliv složitou administrativou, což se pozitivně podepisuje nejenom na přehlednosti cenové nabídky, tak samozřejmě také na celkově nízké ceně. S naší cenovou nabídkou také platí fakt, že je pro nás závazná. Co jednou řekneme a předložíme, to budeme také garantovat. Navyšování cen se tedy bát nemusíte. I to je jedna z našich vlastností, které jsou napříč širokým spektrem zákazníků oceňovány.

Respektujeme vaše potřeby a požadavky

V našem smluvním vztahu to budete právě vy, náš zákazník, kdo bude mít poslední slovo. Dokážeme přijít se zajímavými návrhy, stejně jako vám nabízíme odpovídající poradenství. Vždy to budete právě vy, koho sny budou vyplněny, na základě všech vašich představ. Budeme respektovat vaše potřeby, stejně jako nabídneme vysokou míru zodpovědnosti k prováděné práci. S tím souvisí také škála našich zaměstnanců. Ti jsou skutečnými profesionály v jednotlivých oblastech. Naším cílem je také neustálé zvyšování jejich kvalifikace. Výsledky, které jsou následně spojeny s kvalitou odvedené práce, jsou důkazem, že se na naše zaměstnance můžeme spolehnout.

Záběr naší firmy je skutečně široký

Co se naší firmy dále týká a na co nesmíme zapomínat? Je to samozřejmě celkový záběr. Tedy celková nabídka prací, které můžeme nabídnout. Specializujeme se především na rekonstrukce a modernizace koupelen a bytových jader nejenom bytů, ale i domů. Mezi námi poskytované služby však patří i služby spojené s oblastí kanalizací, plynoinstalací, vodoinstalací, nebo topenářskými pracemi. Vše doplňujeme segmentem kovovýroby a drobných doplňkových služeb. Dáváme vám jistotu, že naši společnost Hofmanstav s.r.o. můžete bez obav využít jak na konkrétní dílčí práce, tak i na realizace většiny prací, které se týkají zvelebování našeho bydlení.

Profesionální přístup a standardizované postupy

Přesvědčte se o tom, že profesionální přístup nám rozhodně není cizí. Jak jsme zmínili, je naším cílem spokojený klient. Toho získáme už věc chvíli prvotní poptávky. U nás nečekejte reálné sliby a změny jakýchkoliv dohod. Vše stavíme na profesionálních postupech, v rámci kterých každému zákazníkovi zhotovím projektovou dokumentaci, stejně jako kalkulaci cenovou. Do obojího zohledníme právě vaše potřeby a požadavky. Vše poté do posledního detailu dodržíme a vám oficiálně předáme hotové dílo. Tedy byt, se kterým budete dokonale spokojeni a který bude spojen s dokonalým životem. A právě takové sny plníme našim zákazníkům již několik desítek let. A jelikož se jejich počet neustále rozšiřuje, věřte, že zklamáni s námi zaručeně nebudete ani vy. Přesvědčte se sami.

Chcete využít našich služeb?