Rekonstrukce bytového jádra

Jaké je místo, na které se majitelé domů nebo bytů zaměřují nejvíce? Je to samozřejmě oblast koupelen a toalet. Právě tyto místnosti se jejich majitelé snaží zvelebit jako první. A protože je správnou volbou oslovit profesionála, nabízíme vám rekonstrukce bytového jádra i my. Díky našim zkušenostem a tradici, která se začala psát už v roce 1992, jsme skutečnými odborníky. Právě v době, kdy naše firma vznikla, jsme se začali primárně specializovat na danou oblast. Proto aktuálně neexistuje řešení, se kterým bychom neměli zkušenosti a které bychom nedokázali zrealizovat přesně podle vašich konkrétních představ. Sami se proto můžete přesvědčit o tom, že s námi chybu neuděláte.

Dílčí práce, ale i realizace na klíč

Rekonstrukce bytového jádra realizovaná naší společností může mít hned dvě konkrétní podoby. Tou první je možnost využít našich zkušených zaměstnanců na individuální dílčí práce. Stejně tak nás můžete využít i ve chvíli, kdy hledáte rekonstrukce bytových jader na klíč. Na základě vypracovaného projektu a cenové kalkulace se pustíme do veškerých stavebních úprav a vám samotným v rámci daného termínu předáme hotový výsledek. Tedy toaletu i koupelnu, která bude opět jako nová, dokonale vypadající a samozřejmě plně funkční. Skvělý krok, jak si bez složitých starostí můžete konečně splnit sen o tom, že váš byt nebo dům bude alespoň z této části dokonalý. Mimo bytových jader však nabízíme i možnost rekonstrukcí celých bytů nebo domů.

Plníme termíny i cenové kalkulace

Proč si na rekonstrukce bytového jádra vybrat právě naší firmu? Jelikož nám záleží na každém klientovi a na tom, aby byl spokojený. Proto přicházíme s garancí plnění termínů a tak se nemusíte obávat toho, že by realizace konkrétních prací trvaly déle, než bylo vzájemně domluveno. Stejně tak garantujeme také to, že naše ceny nepřesáhnout již sepsanou a vámi odsouhlasenou kalkulaci. Samozřejmostí je poté individuální a profesionální přístup ke každé zakázce, kterou budeme samozřejmě realizovat s ohledem na vaše požadavky, stejně jako možnosti. Nezapomínáme ale ani na případné poradenství a návrhy řešení z naší strany.

Spolupracujeme s řadou špičkových partnerů

Jsme jedničky v oblasti veškerých prací, které budeme v rámci rekonstrukce jádra realizovat. Máme znalosti o možných stavebních postupech, stejně jako o různých stavebních materiálech, které můžeme použít. Naše profesionalita ale sahá ještě dále, jelikož máme navázánu obchodní spolupráci s celou řadou zkušených a špičkových obchodních partnerů. I ti jsou dokonalou cestou k vaší spokojenosti. Je to například bohatý výběr obkladů a dlažeb, stejně jako to je i bohatý výběr různých zařízení, nábytku a mnohých dalších věcí. Díky tomu budete spokojeni nejenom s výběrem, ale i vzhledem, funkčností, nebo životností vaší nové koupelny a toalety jako takové.

Využijte připravené řešení, nebo rekonstrukce na míru

Jelikož v oblasti rekonstrukce jader patříme mezi nejzkušenější firmy nejenom v plzeňském regionu, můžeme vám nabídnout i řadu návrhů na řešení. Můžete si tak vybrat z dostupných možností, které plně pokrývají potřeby většiny našich klientů. A to jak v oblasti celkového rozvržení daného bytového jádra, v oblasti oddělení a velikosti samotných prostor, tak třeba i v oblasti použití konkrétního koupelnového nábytku, nebo v oblasti použití vany, sprchy, nebo kombinace obojího. Nebráníme se ale ani individuálnímu přístupu, kdy na základně vašich potřeb a na základě vzhledu současného bytového jádra dokážeme vytvořit řešení na míru vašim požadavkům. I zde všemi předchází samotný návrh, projektová dokumentace, cenová nabídka a následně už samotná práce, kdy se o vše postaráme s jistotou rychlosti a profesionality.