Rekonstrukce bytů

Splňte si sen o dokonalém bydlení a přetvořte váš aktuální příbytek na místo, ve kterém se budete cítit dokonale. Oslovte naši firmu, která je v segmentu rekonstrukce bytů skutečnou jedničkou. Dokážeme nabídnout široký sortiment služeb. Nemusíme tak být odborníky jenom na určité dílčí práce, jelikož stejně tak dobře dokážeme nabídnout i možnost plně zrekonstruovat celý váš byt, od prvních prací, až po finální předání.

Specializujeme se na jakýkoliv interiér

Je jedno, jak velký nebo jak starý byt máte. Dokážeme vám, že si díky našim zkušenostem umíme poradit s čímkoliv. Naší hlavní výhodou je tradice, která je spojena se zkušenostmi. Naše firma funguje již od roku 1992, díky čemuž má za sebou obrovské množství zakázek. Proto si jistě poradíme i s tou vaší. Nabízíme profesionální přístup, který souvisí s vyslechnutím vašich požadavků, s navržením odpovídajícího řešení, i se zpracováním projektové dokumentace a cenové nabídky. Po jejím odsouhlasení se pustíme do práce.

Naší výhodou je též garance plnění zmíněných termínů, stejně jako jistota toho, že dodržíme i cenové hledisko spojené s rekonstrukcí bytu. Všechny práce stihneme v nastaveném harmonogramu, na jehož konci vás čeká oficielní předání bytu, který rázem nepoznáte.

Zrekonstruujeme vám jakoukoliv místnost

Od doby, co jsme začali podnikat, jsme se specializovali především na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Tento segment jsme rozšířili na oblast jakékoliv místnosti a tak můžete kromě koupelny zvelebit i svou kuchyni, ložnici, stejně jako obývací pokoj. Zaměříme se na všechny vaše stávající problémy a po estetické stránce vylepšíme vše, co si vylepšit zaslouží a co vylepšit chcete. Stačí nás kontaktovat a sdělit vám naše požadavky. Věřte, že společnou řeč najdeme s každým klientem.

Spolupracujeme s nejlepšími partnery

Jistotou, která je s naší společností spojena, je perfektně odvedená práce. Na naše zaměstnance jsme hrdí, protože to jsou profesionálové v daných oborech. S jejich výsledky tak budete zaručeně spokojeni i vy. Zároveň ale spolupracujeme i řadou partnerů, a to jak tuzemských, tak i celosvětových. Proto můžeme nabídnout široký sortiment produktů, z řad různé techniky, dlažby a obkladů, až po stylové a designový nábytek. Zkrátka vše, co s velebením vašeho bytu přímo souvisí.

Zaměřujeme se i na oblast instalací

Není to jenom výměna stávajících součástí vašeho interiéru. Stejně tak se zaměřujeme i na oblast různých instalací. Naší doménou je například plynoinstalace, stejně jako instalace vody, kanalizace nebo topení. I to dokážeme ve spojení s vaším konkrétním bytem nabídnout. I zde máme k dispozici odborníky, kteří vám poradí, stejně jako zrealizují vše potřebné k tomu, aby váš byt byl nejenom esteticky dokonalý, ale aby byl z hlediska využití také dokonale funkční. Stačí se s námi jenom spojit a probrat všechny vaše požadavky a možnosti řešení.

Řadu věcí zhotovíme na míru

Ať už jde o dílčí práce, nebo rekonstrukce bytů doslova na míru vašim potřebám, můžeme řadu věcí zhotovit přímo mi, na míru vašim potřebám. Oblast kovovýroby, na kterou se také specializujeme, je cestou třeba k novému schodišti, stejně jako k vašemu novému balkonu. Je toho ale mnohem více. Konkrétní možnosti s vámi rádi prokonzultujeme. Pokud tedy nejste spokojeni s vaším stávajícím bytem, ozvěte se nám a my mu dáme novou, skutečně dokonalou tvář. Spolehlivě, rychle a za cenu, která váš osobní nebo rodinný rozpočet zaručeně nezatíží. A kde rekonstrukce bytů nabízíme? Nejenom v našem domovském plzeňském regionu, jelikož konkrétní služby můžete využít kdekoliv na celém území České republiky. A kdy? V co nejkratším možném termínu.